Modernizacja w planach
- Strona Główna
- /
- Aktualności Milicz
- /
- Modernizacja w planach
W grudniu burmistrz gminy Milicz, Wojciech Piskozub, przeprowadził inspekcję podbasenia na obiekcie krytej pływalni „milickaFALA”. Podczas wizyty burmistrz miał okazję zapoznać się z funkcjonowaniem obiektu oraz procedurami, które zapewniają jego prawidłowe działanie. Spotkanie miało na celu nie tylko ocenę stanu basenu, ale także zrozumienie potrzeb związanych z jego modernizacją.
Prezes Ośrodka Sportu i Rekreacji (OSiR), Rafał Bienkiewicz, przedstawił burmistrzowi szczegółowe informacje na temat problemów, z jakimi boryka się obiekt. Wskazał również na konieczność przeprowadzenia modernizacji w najbliższym czasie. W trakcie inspekcji omówiono kluczowe elementy wymagające natychmiastowej uwagi, aby mieszkańcy Milicza mogli cieszyć się w pełni z dobrodziejstw, jakie oferuje im milicki OSiR.
Modernizacja basenu jest istotnym krokiem w kierunku zapewnienia lepszej jakości usług oraz zwiększenia komfortu korzystania z obiektu przez lokalną społeczność. Dzięki planowanym działaniom mieszkańcy Milicza mogą liczyć na poprawę warunków korzystania z pływalni, co z pewnością wpłynie na ich zadowolenie oraz aktywność fizyczną.
(DL)














Comments are closed