Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ

Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ
Konstal garaże
Pałac w Orli

Śmiertelny wypadek w Biadkach. Policja wyjaśnia okoliczności śmierci 41-latka

2026-06-07
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Na sygnale
  6. /
  7. Śmiertelny wypadek w Biadkach....
Śmiertelny wypadek w Biadkach. Policja wyjaśnia okoliczności śmierci 41-latka
Młyn Ostrów Wielkopolski

Tragiczny finał wędkowania w Biadkach. W sobotnie popołudnie 41-letni mieszkaniec Kalisza stracił życie podczas łowienia ryb. Według wstępnych ustaleń policji mężczyzna mógł zahaczyć wędką o napowietrzną linię średniego napięcia, co doprowadziło do porażenia prądem i nagłego zatrzymania krążenia. Mimo podjętej reanimacji jego życia nie udało się uratować.

W sobotę, 7 czerwca, o godz. 13.40 doszło do tragicznego zdarzenia w Biadkach.

Podczas łowienia ryb na akwenie w miejscowości Biadki zmarł 41-letni mieszkaniec Kalisza. Ze wstępnych ustaleń wynika, że podczas zarzucania wędki mężczyzna prawdopodobnie zahaczył o napowietrzną linię średniego napięcia. Wskutek porażenia prądem doszło do nagłego zatrzymania krążenia. Przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego podjął reanimację, jednak życia mężczyzny nie udało się uratować. Lekarz stwierdził zgon – poinformował nas podkom. Piotr Szczepaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie.

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza z Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie. Decyzją prokuratora ciało zabezpieczono do sekcji zwłok, a postępowanie wyjaśniające prowadzi krotoszyńska komenda policji.

 

(ŁC)
FOT. Łukasz Cichy | zdjęcie ilustracyjne

Comments are closed

YouTube

Archiwum
MATYLA
Drzewa genealogiczne
FakturaXL.pl
MAYOR INK
Dietetyk Kaźmierczak
Agencja Reklamowa GL
Jarmużek
KOK
BHP RABENDA
Motosdodoła