2018-08-27
  2. /
  4. /
  5. MTV utrzymało pozycję lidera

Za nami druga kolejka rozgrywek krotoszyńskiej ligi Playareny. Pozycję lidera obroniła ekipa MTV Rozdrażew.

Drużyna z Rozdrażewa rozgromiła ekipę Hasta La Vita 12:1, notując drugą wygraną w sezonie. Hat tricka ustrzelił Sebastian Chmielarz. Ciekawe, czy MTV swoją siłę potwierdzi w kolejnych spotkaniach, w których zmierzy się z wyżej notowanymi zespołami.

Pojedynek z Albatrosami dobrze rozpoczął zespół Creative, prowadząc 2:0. Ale z upływem minut team z Bud grał coraz lepiej i pewnie zwyciężył 7:2. Wysoką wygraną odniósł także Pancom, pokonując 8:2 Igloo. Bardziej zacięty był mecz Pato z Hornets, zakończony zwycięstwem tych drugich 6:4.

Bezprecedensowa sytuacja miała miejsce w pojedynku Żubrów z LZS-em. W 24. minucie doszło do oberwania chmury i przy wyniku 1:0 mecz został przerwany. Nie odbyła się konfrontacja A Seree Tee z Octagonem, który oddał spotkanie walkowerem.