4. /
  5. Żubry w gazie
Serafiniak

Za nami siódma kolejka rozgrywek krotoszyńskiej Playareny. Liderem po tej serii nadal jest ekipa Pancomu. Zdunowski zespół naciskają jednak Żubry i A Seree Tee.

Zanim rozegrano siódmą kolejkę, nadrobiono zaległości z 25 sierpnia. Przypomnijmy, że wtedy mecz drugiej serii pomiędzy Żubrami a LZS-em Kobierno-Tomnice z powodu ulewy został przerwany przy stanie 1:1. W minionym tygodniu zdecydowanie lepsze były Żubry, które rozgromiły LZS 7:1.

W weekend Żubry poszły za ciosem i po zaciętym boju pokonały 5:4 Igloo. Decydującego gola zwycięzcy strzelili dwie minuty przed końcowym gwizdkiem arbitra. Dzięki tym dwóm wygranym spotkaniom Żubry awansowały na drugie miejsce w tabeli. Pozycję lidera utrzymał zdunowski Pancom, który zgarnął komplet punktów za walkower z Pato Błonie (7:0).

W minionym tygodniu rozegrano także zaległy mecz szóstej kolejki – ekipa A Seree Tee pokonała 8:4 Hornets. W weekend obrońcy tytułu mieli wolne, ponieważ spotkanie z Albatrosami zostało przełożone.

W innych meczach LZS Kobierno-Tomnice wygrał z Hasta La Vista 5:2, a Hornets ograli Creative 2:0.

W najbliższy weekend odbędą się spotkania 1/8 Pucharu Krotoszyna. Najciekawiej zapowiadają się starcia Pancomu Zduny z MTV Rozdrażew oraz Igloo z Żubrami. Ósmą kolejkę Playareny zaplanowano na 13 października.