2. /
  4. /
  5. Orły wygrały bitwę
VISUS

Niedzielne starcie Białego Orła Koźmin Wlkp. z GKS-em Sompolno nie było pokazem kunsztu piłkarskiego. Po zaciętej walce, w trakcie której sędzia pokazał aż cztery czerwone kartki, gospodarze wygrali 2:1.

Miejscowi objęli prowadzenie w 27. minucie. Po strzale z rzutu wolnego bramkarz przyjezdnych wybił piłkę przed siebie, dopadł do niej Fabian Wosiek i wpakował do siatki. Goście wyrównali w 57. minucie. Po dalekim podaniu futbolówkę w polu karnym Orłów przejął Przemysław Jankowski i pokonał Patryka Szulca.

W 71. minucie sfaulowany w polu karnym GKS-u został szarżujący F. Wosiek, a Marcin Kaczmarek wykorzystał jedenastkę.

Zawodnicy obu drużyn twardo walczyli na boisku, a do tego często wdawali się w pyskówki. Efektem tego były aż cztery czerwone kartki, w tym trzy dla gości.

W następnej kolejce Biały Orzeł zagra na wyjeździe z Wilkami Wilczyn.

Biały Orzeł Koźmin Wlkp. – GKS Sompolno 2:1 (1:0)

BRAMKI: 1:0 – Fabian Wosiek (27’), 1:1 – Przemysław Jankowski (57’), 2:1 – Marcin Kaczmarek (71’ karny)

CZERWONE KARTKI: Marcin Kaczmarek (93’) – Filip Wieczorek (70’), Mateusz Przytuła (73’), Szymon Predecki (93’)

BIAŁY ORZEŁ: P. Szulc – Lis (63’ Jagodziński), Konopka, Kaczmarek, Bierła – T. Miedziński (84’ M. Miedziński), Oleśków (76’ Ratajczyk), Błażejczak (86’ Borowczyk), Wosiek, Maciejewski – Kamiński