2018-10-23
  2. /
  4. /
  5. Niespodziewany remis Pancomu

W najciekawszych meczach IX kolejki rozgrywek piłkarskich Playareny Pancom Zduny w ostatnich minutach uratował remis z Pato Błonie, a Żubry pokonały ekipę Hasta La Vista 6:3, umacniając się tym samym na pozycji lidera.

Dzięki tej wygranej Żubry mają teraz dwa punkty przewagi nad Pancomem. Remis 3:3 zdunowskiego zespołu z Pato Błonie należy uznać za niespodziankę. Pancom wyrównał zaledwie trzy minuty przed końcem spotkania za sprawą Jakuba Apanela. Na pochwały w drużynie Pato zasłużył golkiper, Mateusz Domagała, który popisał się wieloma świetnymi interwencjami.

W pojedynku MTV z AST do przerwy team z Rozdrażewa przegrywał 3:4. W drugiej odsłonie MTV wprawdzie doprowadziło do remisu, lecz końcówka meczu należała do obrońców tytułu, którzy wygrali 9:6.

Do spotkania z drużyną Creative LZS Kobierno-Tomnice przystąpił w pięcioosobowym składzie. Rywale zachowali się fair i także grali bez jednego zawodnika. LZS do przerwy przegrywał 2:3, a po zmianie stron zdecydowanie dominowała ekipa Creative, zwyciężając 8:3. Mecz Albatrosów z Igloo przełożono na początek listopada.