2. /
  4. /
  5. Warto było walczyć do...
Vidia film tekst

Po dwóch porażkach z rzędu wreszcie komplet punktów zdobył Piast Kobylin. Podopieczni trenera Jarosława Ploty pokonali na wyjeździe Zielonych Koźminek 1:0 po trafieniu Patryka Wciórki w końcówce spotkania.

Piast mógł objąć prowadzenie w 19. minucie, lecz po strzale Jakuba Szymanowskiego z rzutu wolnego piłka odbiła się od poprzeczki, a dobitkę Patryka Kamińskiego obronił bramkarz Zielonych. Dwie świetne okazje miał także Tomasz Kokot, lecz futbolówka – najpierw po strzale z woleja, potem z główki – nie znalazła drogi do siatki. Bliski szczęścia był też Adam Kurzawa.

Niewykorzystane sytuacje nie zniechęciły Piasta, który dopiął swego w 86. minucie. Wprowadzony z ławki rezerwowych Patryk Wciórka zszedł z lewego skrzydła do środka, po czym popisał się atomowym uderzeniem, z którym nie poradził sobie golkiper Zielonych.

Zieloni Koźminek – Piast Kobylin 0:1 (0:0)

BRAMKA: 0:1 – Patryk Wciórka (86’)

PIAST: B. Wosiek – Frąckowiak, Kurzawa, S. Wosiek, Kowalski, Smektała, Snela, Szymanowski (67’ Wciórka), Kamiński (81’ E. Jędrzejak), Kokot (80’ Knuła), Wachowiak