2. /
  4. /
  5. Piast nie dał szans...

W minioną niedzielę Piast Kobylin wysoko pokonał na wyjeździe Raszkowiankę Raszków. Dwa razy do siatki trafił Jakub Smektała.

To właśnie ten doświadczony gracz w 24. minucie otworzył wynik spotkania, oddając strzał z dystansu, z którym nie poradził sobie bramkarz miejscowych. Kolejne trzy ciosy Piast zadał w drugiej połowie.

W 69. minucie po dośrodkowaniu w pole karne piłka trafiła do Mateusza Wachowiaka, który nie miał problemu z umieszczeniem jej w bramce. Minutę później było już 3:0 dla Piasta, kiedy to Jakub Szymanowski uderzył zza pola karnego nie do obrony.

Wynik meczu ustalił ten, który rozpoczął. Drugiego swojego gola J. Smektała zdobył po indywidualnej akcji i strzale przy dalszym słupku.

A już w sobotę derby powiatu. Piast podejmować będzie Astrę. Początek meczu o godzinie 15.00.

Raszkowianka Raszków – Piast Kobylin 0:4 (0:1)

BRAMKI: 0:1 – Jakub Smektała (24’), 0:2 – Mateusz Wachowiak (69’), 0:3 – Jakub Szymanowski (70’), 0:4 – Jakub Smektała (84’)

PIAST: B. Wosiek – Kubiak, Kurzawa, S. Wosiek, Frąckowiak – Ratajczak (75’ E. Jędrzejak), Snela, Szymanowski, Kamiński (70’ K. Jędrzejak), Smektała – Wachowiak (75’ Knuła)