2. /
  4. /
  5. Wymiana ciosów, zakończona remisem
IMPRESJA KROTOSZYN

W sobotę Piast Kobylin zagrał na wyjeździe z Turem 1921 Turek. Na boisku wiele się działo i ostatecznie ten zacięty pojedynek zakończył się wynikiem 3:3.

Od początku goście ruszyli do ataków i po kilkunastu minutach wyszli na prowadzenie. Dośrodkowanie Kamila Kubiaka z prawej strony wykorzystał Mateusz Wachowiak. W 30. minucie gospodarze wyrównali. Po przejęciu piłki w środku pola przeprowadzili szybką akcję, którą strzałem z pięciu metrów sfinalizował Patryk Madrachowski.
W 69. minucie kobylinianie znów prowadzili za sprawą Jakuba Szymanowskiego, który idealnie przymierzył z rzutu wolnego. Ale rywale odpowiedzieli bardzo szybko. Po źle rozegranym przez piłkarzy Piasta rzucie rożnym miejscowi przeprowadzili szybką kontrę, zakończoną skutecznym strzałem Nikodema Marciniaka. Ledwie trzy minuty później w sytuacji sam na sam z kobylińskim bramkarzem znalazł się Kacper Koszela i było 3:2. Piast rzutem na taśmę uratował punkt. W samej końcówce po dwójkowej akcji Damiana Ratajczaka i Szymona Wośka ten pierwszy doprowadził do remisu.

MGKS Tur 1921 Turek – Piast Kobylin 3:3 (1:1)

BRAMKI: 0:1 – Mateusz Wachowiak (14′), 1:1 – Patryk Madrachowski (30′), 1:2 – Jakub Szymanowski (69′), 2:2 – Nikodem Marciniak (73′), 3:2 – Kacper Koszela (76′), 3:3 – Damian Ratajczak (90′)

PIAST: Krawczyszyn – Kubiak, Kokot, Wosiek, Ratajczak, Wciórka, Snela, Szymanowski, Jędrzejak (59′ Kurzawa), Olikiewicz, Wachowiak