2. /
  4. /
  5. Orły nadal wygrywają
TAPAS

Kolejne zwycięstwo w klasie okręgowej odniosła drużyna Białego Orła. Na własnym obiekcie koźminianie pokonali 3:1 LZS Doruchów.

Doruchowianie otworzyli wynik spotkania w 19. minucie. Miejscowi odpowiedzieli już po czterech minutach. Składną akcję zespołu wykończył Szymon Hajdasz.

Po przerwie Biały Orzeł grał znacznie lepiej, co udokumentował dwoma trafieniami. W 59. minucie do siatki trafił Mikołaj Szulc, a później na 3:1 podwyższył Oskar Maciejewski strzałem z rzutu karnego, podyktowanym za faul na Filipie Oleśkowie.

Biały Orzeł Koźmin Wlkp. – LZS Doruchów 3:1 (1:1)

BRAMKI: 0:1 – Stanisław Walczyński (19′), 1:1 – Szymon Hajdasz (23′), 2:1 – Mikołaj Szulc (59′), 3:1 – Oskar Maciejewski (72′ karny)

BIAŁY ORZEŁ: Wronecki – Bierla, Roszczak, Zieliński, Konopka, Maciejewski, Oleśków, Miedziński (65′ Wosiek), Hajdasz (75′ Ratajczyk), Borowczyk (80′ Kubot), Szulc (87′ Lis)