2. /
  4. /
  5. Czwarta porażka Orłów
BANASZAK

W niedzielę Biały Orzeł Koźmin Wlkp. podejmował drużynę GKS-u Rychtal. Gospodarze przegrali 0:2, a oba gole dla rywali strzelił Grzegorz Gryl.

W 8. minucie goście wyszli na prowadzenie, kiedy to wybiciu z linii obrony G. Gryl przejął piłkę i znalazł się w sytuacji sam na sam z koźmińskim bramkarzem. Z kolei miejscowi w pierwszej połowie wypracowali sobie trzy bardzo dobre sytuacje, ale piłka nie chciała wpaść do siatki.

Po zmianie stron koźminianie starali się doprowadzić do remisu, a goście dążyli do powiększenia przewagi, co udało im się w samej końcówce. G. Gryl wykorzystał złe wybicie piłki przez gospodarzy i ustalił rezultat meczu.

Biały Orzeł Koźmin Wlkp. – GKS Rychtal 0:2 (0:1)

BRAMKI: 0:1 – Grzegorz Gryl (8′), 0:2 – Grzegorz Gryl (90′)

BIAŁY ORZEŁ: Wronecki – Bierla (85′ Lis), Roszczak, Zieliński, Ratajczyk, Maciejewski, Oleśków, Kubot, Wosiek, Hajdasz (60′ Kaczmarek), Szulc