2. /
  4. /
  5. Kałużny na prowadzeniu
VISUS

Za nami II turniej rankingowy Krotoszyńskiej Ligi Darta. Tym razem triumfował Waldemar Kałużny.

Zawody rozegrane zostały w Krotoszyńskim Centrum Bilardowym Bila. Najlepszy tego dnia był Waldemar Kałużny, który w pierwszym turnieju uplasował się na drugim miejscu, za Bartoszem Derwichem. Tym razem W. Kałużny ograł wszystkich rywali. Pokonał kolejno 3:0 Mateusza Babiarza, 3:0 Macieja Wieszczeczyńskiego, 3:1 Przemysława Misiaka, 3:0 Annę Kowalczyk, 3:1 Klaudiusza Niedzielskiego, a w finale wygrał 5:3 z Marcinem Kmieciakiem, który tym samym uplasował się najwyżej spośród przedstawicieli Stowarzyszenia Krotoszyńska Liga Darta.

Na piątej lokacie zmagania zakończyła Anna Kowalczyk, natomiast Marta Pawlicka była dziewiąta. Po dwóch turniejach w klasyfikacji generalnej prowadzi oczywiście W. Kałużny.