2. /
  4. /
  5. UKS Piast na trzecim...
TALENT STUDIO

25 stycznia w hali OSiR w Poniecu odbył się Turniej Siatkówki o Puchar Prezesa PKS Piast Poniec. Drużyna Piasta Krotoszyn uplasowała się na trzecim miejscu.

Rywalizacja toczyła się w trójkach i czwórkach. Łącznie w zawodach wystąpiło 26 zespołów, a pośród nich trzy z naszego miasta: UKS Piast Krotoszyn oraz dwie ekipy UKS Polon Krotoszyn.

Grający w rozgrywkach czwórek Piast przebrnął etap grupowy, wygrywając dwa mecze i przegrywając tylko z MUKS 15 Białystok, który zajął czwartą lokatę na mistrzostwach Polski.

W fazie finałowej krotoszyńscy siatkarze ograli 21:18 IUKS Poznań oraz 21:13 drużynę z Białegostoku, ale nie sprostali Koralowi Wrocław i SP nr 11 Kędzierzyn-Koźle, zajmując ostatecznie trzecie miejsce.

Czteroosobowy team UKS Polon zakończył zmagania na 13. miejscu, a trójka zajęła 10. lokatę.