2. /
  4. /
  5. Koncertowa gra Astry
TALENT STUDIO

W 15. kolejce V ligi Astra Krotoszyn zagrała na wyjeździe z Raszkowianką Raszków. Goście zagrali koncertowo i rozbili miejscowych 5:1.

Od początku spotkania krotoszynianie przeważali i już w 9. minucie wyszli na prowadzenie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę do siatki skierował Dariusz Reyer. W 20. minucie gospodarze zdołali odpowiedzieć – krotoszyńskiego bramkarza pokonał Mateusz Fuchs. Ale już kilka minut później Astra znów prowadziła. Kamil Czołnik zagrał do Adama Staszewskiego, a ten nie dał szans golkiperowi Raszkowianki.

Po zmianie stron krotoszynianie całkowicie zdominowali rywali. W 55. minucie na listę strzelców wpisał się Patryk Powalisz. Astra nie zwalniała tempa. Czwartego gola strzelił Łukasz Budziak, który świetnie wykonał rzut wolny z 20. metra. W samej końcówce w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się A. Staszewski i po raz drugi tego dnia umieścił piłkę w siatce, jednocześnie ustalając rezultat konfrontacji.

Był to drugi wygrany mecz krotoszynian pod okiem Łukasza Barana. W następnej kolejce Astra na boisku w Sulmierzycach zagra z GKS-em Rychtal, który w tabeli znajduje się na trzecim miejscu.

RASZKOWIANKA RASZKÓW – ASTRA KROTOSZYN 1:5 (1:2)

0:1 – Dariusz Reyer (9)
1:1 – Mateusz Fuchs (20)
1:2 – Adam Staszewski (26)
1:3 – Patryk Powalisz (55)
1:4 – Łukasz Budziak (81)
1:5 – Adam Staszewski (90)

ASTRA: Maj – Nasalski, Skrzypniak, Olejnik, Mizerny, Staszewski, Budziak (81′ Adamski), Powalisz (78′ Brink), Reyer, Czołnik (81′ Pauter), Juszczak (62′ Łuczak)