2. /
  4. /
  5. Puchar dla drużyny z...
TALENT STUDIO

W hali sportowej przy ulicy Olimpijskiej odbył się II Turniej Siatkówki o Puchar Burmistrza Krotoszyna. Najlepsza była drużyna Siatkarza Jarocin, która w finale pokonała 2:1 zespół z Głogowa.

W turnieju rywalizowało osiem zespołów, które podzielono na dwie grupy. W grupie czerwonej Astra Krotoszyn II pokonała Jarocin 2:0 (28:26, 25:14) i Jelenią Górę 2:1 (25:17, 23:25, 7:4) oraz przegrała z Głogowem 0:2, zajmując drugie miejsce. Ta ostatnia drużyna odniosła komplet zwycięstw.

W drugiej grupie Astra Krotoszyn I wygrała po 2:0 z Kaliszem (25:18, 25:21) i Zawonią (25:16, 25:19), ale uległa Siatkarzowi Jarocin 0:2, który zajął pierwsze miejsce.

Na piątej lokacie zawody ukończyła ekipa z Jeleniej Góry, pokonując 2:1 Kalisz. W pojedynku krotoszyńskich zespołów Astra I zwyciężyła 2:1 i tym samym zajęła trzecią pozycję. W finale Siatkarz Jarocin ograł Głogów 2:1.