2. /
  4. /
  5. Kolejna wygrana Piasta
Dobry Dietetyk

W poprzedniej kolejce Piast Kobylin zdobył pierwszy komplet punktów w tym sezonie. W niedzielę nasza drużyna odniosła kolejne zwycięstwo, tym razem pokonując 2:0 Zefkę Kobyla Góra.

Wygrana z Krobianką Krobią dodała skrzydeł kobylińskiemu zespołowi. W niedzielnym pojedynku gospodarze od pierwszych minut atakowali bramkę przeciwników. Już w 8. minucie otworzyli wynik meczu za sprawą Miłosza Kowalskiego, który po podaniu Krzysztofa Matuszaka uderzył z woleja, nie dając szans bramkarzowi Zefki. W 33. minucie M. Kowalski popisał się indywidualną akcją, po której po raz drugi tego dnia wpisał się na listę strzelców.

W drugiej odsłonie gospodarze nadal przeważali i stworzyli sobie przynajmniej pięć stuprocentowych sytuacji. Niestety, żadnej z nich nie wykorzystali. Zefka z kolei nie miała za bardzo pomysłu na ten mecz i próbowała zagrażać gospodarzom jedynie ze stałych fragmentów gry. Jednak na niewiele to się zdało.

W następnej kolejce Piast zmierzy się z Polonią 1912 Leszno. Po pięciu meczach podopieczni Krzysztofa Matuszaka mają na koncie osiem punktów.

PIAST KOBYLIN – ZEFKA KOBYLA GÓRA 2:0 (2:0)

1:0 – Miłosz Kowalski (8)

2:0 – Miłosz Kowalski (33)

PIAST: Wojtkowiak – A. Kurzawa, Snela, Wosiek, Wachowiak, Matuszak, Pacyński, Olikiewicz, Smektała, Kowalski, Gałczyński (25′ Jędrzejak (90′ Siepa))