2. /
  4. /
  5. Dwa medale naszych kadetów
Mayor Ink

W pierwszy weekend kwietnia w Kołobrzegu kadeci i kadetki rywalizowali w II Pucharze Polski w Zapasach. Zawodnicy z naszego powiatu dwa razy stanęli na podium.

Do rywalizacji przystąpiło ponad 300 zawodników, reprezentujących 60 klubów z całego kraju. Na zawody przybyli też zapaśnicy LKS Ceramik Krotoszyn. Spośród nich dwóch stanęło na podium. Srebrny krążek w kategorii 60 kg zdobył Hubert Krzyżański. Z kolei Mikołaj Adamczewski wywalczył brąz w kat. 80 kg. W turnieju startowali także Karol Rosiewicz (110 kg), Jakub Kasprzak (51 kg), Jakub Kokot (60 kg) i Robert Zakoński (71 kg).

W zmaganiach kadetek Nicola Kromarek z UKS Olimpijczyk Sulmierzyce uplasowała się na jedenastej lokacie w kat. 57 kg.