Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

A niech gadają!

2019-09-23
A niech gadają!
Akademia Reissa

W niedziele w krotoszyńskim kinie Przedwiośnie wystąpił Michał Wiśniewski – wokalista legendarnego zespołu Ich Troje. Jego koncert akustyczny cieszył się dużym zainteresowaniem publiczności.

 

Artysta i towarzysząca mu wokalistka, Agata Buczkowska, stworzyli wspaniałą atmosferę dla widzów. Wszyscy wspaniale się bawili przy najsłynniejszych utworach zespołu, takich jak „Ci wielcy ludzie”, „Powiedz” czy „A wszystko to bo ciebie kocham”. Podczas wykonywania piosenki „Wypijmy za to” Michał Wiśniewski otworzył butelkę szampana i polał nim publiczność. Zaprosił także na scenę trzy panie, które zaśpiewały z nim „Babski świat”. Po koncercie wokalista rozdawał autografy i pozował do wspólnych zdjęć z fanami.

FOTOGALERIĘ z koncertu znajdziesz TUTAJ.

W poprzednim sezonie, w pierwszej odsłonie trasy akustycznej „A niech gadają”, koncerty cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem i zostały wspaniale przyjęte przez publiczność. Podobnie było w Krotoszynie. Koncert był klimatyczny, idealny na początek jesieni. Wykonywane na żywo, akustyczne wersje piosenek czarują dźwiękami pianina, basu, gitary oraz instrumentów perkusyjnych i na długo pozostają w pamięci.

MICHAŁ KOBUSZYŃSKI

YouTube

Archiwum
BGP
OLD-BRICK.PL
BETA
LAGUNA
IMPULS ZDUNY
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
OFFICIUM
Oring
KLIMA-PARTNER
Jarmużek
PROFAL
VENUS PIZZERIA
Jumbonet
Zuziak
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
Eltom-bud