Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ

Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ
Padewscy PRACA
PADEWSCY

Agro Mineral Produkt – Twoje rozwiązanie dla ulepszenia gleby

2023-09-15
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Agro Mineral Produkt –...
Agro Mineral Produkt – Twoje rozwiązanie dla ulepszenia gleby
webTax
MATERIAŁ SPONSOROWANY

To innowacyjny ulepszacz gleby, który zdobywa coraz większą popularność wśród rolników. Ten pełnowartościowy produkt pozwala na poprawę jakości gleby i uzyskanie wyższych plonów. Powstaje na terenie oczyszczalni ścieków PGKiM w Krotoszynie.

 

Agro Mineral Produkt to ulepszacz gleby, zawierający znaczną ilość wapna – prawie 200 kg na tonę produktu. Jest wzbogacony o cenne pierwiastki, takie jak fosfor i azot, co sprawia, że jest kompleksowym rozwiązaniem dla Twojego pola. W jednej tonie dostarcza się do gleby co najmniej 3 kg azotu i 3 kg fosforu (P2O5). To kluczowe składniki odżywcze, które wpływają na zdrowy wzrost roślin i obfite plony.

Użycie Agro Mineral daje szereg ważnych korzyści. Produkt działa odkwaszająco, dzięki czemu wspiera prawidłowe przemiany składników pokarmowych, które pobierają rośliny, a także poprawia strukturę gleby, w tym stosunki powietrzno-wodne. Po zastosowaniu poprawia się retencja wody, co jest niezwykle istotne, zwłaszcza w okresach suszy. Gleby bogate w próchnicę, wspierane przez Agro Mineral Produkt, mają zdolność wiązania azotanów i chronią wody gruntowe przed zanieczyszczeniami.

Agro Mineral Produkt powstaje na terenie oczyszczalni ścieków Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Krotoszynie. W procesie granulacji osadów ściekowych z wapnem gaszonym – osad poddawany jest działaniu wysokiej temperatury, co zapewnia pełną higienizację i eliminuje mikroorganizmy. Produkt przeszedł wszystkie wymagane prawem procedury, niezbędne dla nawozów organiczno-mineralnych przed dopuszczeniem do obrotu, a także otrzymał pozytywną opinię Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Jak informuje PGKiM, produkt zdobywa coraz większą popularność wśród rolników. Agro Mineral Produkt staje się korzystniejszą alternatywą pod względem finansowym przy obecnej sytuacji na rynku nawozów. Zadzwoń pod nr 726 473 507 i zarezerwuj go już dziś. Zapewnij sobie dostępność produktu i zwiększ wydajność swoich pól.

(FENIX)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

11 + jeden =

YouTube

Archiwum
BGP 2023
Agencja Reklamowa GL
Dietetyk Kaźmierczak
INNOWACYJNE FINANSE
GÓRZNY GROUP
ZBITY TELEFON
MAYOR INK
Jarmużek
Motosdodoła
BHP RABENDA
KOK
TK DACHY
IMPULS ZDUNY
MATYLA