Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Akademia Reissa w Zdunach!

2018-02-15
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Nasz Patronat, Sport
  4. /
  5. Akademia Reissa w Zdunach!
Akademia Reissa w Zdunach!
TRANS-MED

Akademia Piłkarska Reissa ogłasza nabór do swojej lokalizacji w Zdunach. Do szkółki piłkarskiej mogą dołączyć zarówno chłopcy, jak i dziewczynki we wszystkich kategoriach wiekowych, począwszy od 4. roku życia, a na 15. skończywszy.

Nie ma lepszego pomysłu na wypełnienie wolnego czasu dziecka niż zapewnienie mu aktywnych zajęć. Do takich należą treningi piłkarskie, które prowadzi Akademia Piłkarska Reissa. Uczestniczy w nich już ponad 8000 zawodników w blisko 100 lokalizacjach w całej Polsce.

– Na początku chcemy przede wszystkim przekazywać dzieciom radość z aktywnego spędzania czasu z rówieśnikami – oznajmia Piotr Matecki, prezes Zarządu APR. – W najmłodszych grupach są to zajęcia ogólnorozwojowe, piłka jest dodatkiem do gier i zabaw ruchowych. W starszych kategoriach wiekowych nasi podopieczni zaczynają treningi ukierunkowane na rozwój piłkarski. Ponadto nasi zawodnicy mają wiele okazji do podnoszenia swoich umiejętności, gdyż poza treningami biorą udział w rozgrywkach Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich, w obozach sportowych czy turniejach piłkarskich.

To, co wyróżnia Akademię spośród innych klubów piłkarskich, to nie tylko brak selekcji, ale przede wszystkim własna metodologia szkolenia, oparta na zagranicznych wzorcach. – Cieszę się, że udało nam się stworzyć projekt, dzięki któremu tyle dzieci pokochało aktywność fizyczną. Pamiętajmy, że ruch to zdrowie, a zajęcia sportowe pomagają nie tylko w rozwoju sprawności ogólnej, ale uczą systematyczności oraz pracy w grupie. Im wcześniej dziecko zacznie trenować, tym większa szansa na odniesienie sukcesu za kilka bądź kilkanaście lat – zaznacza Piotr Reiss, założyciel APR.

Treningi będą odbywać się w Szkole Podstawowej przy ulicy Łacnowej 26 w Zdunach. Więcej informacji można uzyskać u koordynatora lokalizacji, Aleksandra Sobczyka – nr tel. 600 747 466.

(GRZELO)

YouTube

Archiwum
BGP
OLD-BRICK.PL
BETA
LAGUNA
IMPULS ZDUNY
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
OFFICIUM
Oring
KLIMA-PARTNER
Jarmużek
PROFAL
VENUS PIZZERIA
Jumbonet
Zuziak
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
Eltom-bud