2. /
  4. /
  5. Ambicja nie wystarczyła
Vidia film tekst

Mimo ambitnej postawy i pozostawienia na boisku przysłowiowego serca Biały Orzeł Koźmin Wlkp. przegrał na własnym obiekcie z Odolanovią Odolanów 0:2. Bramki dla przyjezdnych zdobyli Mateusz Sobczak i Kamil Czołnik.

W pierwszej odsłonie więcej z gry mieli przyjezdni, co udokumentowali jednym trafieniem. Piłkę z prawej strony boiska otrzymał Mateusz Sobczak i technicznym uderzeniem pokonał Patryka Szulca.

Po przerwie koźminianie zagrali o wiele lepiej i wraz z upływem kolejnych minut byli coraz bliżej doprowadzenia do remisu. Gdy wydawało się, że w końcu Orły strzelą wyrównującego gola, rywale podwyższyli na 2:0 i było po sprawie. Były gracz Astry Krotoszyn, Kamil Czołnik, wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem, ustalając rezultat meczu. Warto dodać, iż po zderzeniu z rywalem boisko przedwcześnie musiał opuścić Łukasz Konopka.

Biały Orzeł Koźmin Wlkp. – Odolanovia Odolanów 0:2 (0:1)

BRAMKI: 0:1 – Mateusz Sobczak (20’), 0:2 – Kamil Czołnik (94’)

BIAŁY ORZEŁ: P. Szulc – Maciejewski, Kaczmarek, Konopka (60’ Ratajczyk), Bierła – Lis (86’ M. Miedziński), Kamiński, Błażejczak, T. Miedziński (67’ Nowakowski), Wciórka (63’ Borowczyk) – M. Szulc