Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Bez kategorii

Przypieczętowali zwycięstwo

Przypieczętowali zwycięstwo

2021-06-27 / Sport
W ostatniej kolejce klasy okręgowej Biały Orzeł Koźmin Wlkp. zmierzył się z Pelikanem Grabów. Koźminianie już w ubiegłym tygodniu zapewnili sobie awans do V ligi.
ORING

ORING

2020-12-23
Przed końcem roku przedstawiamy wam fotogalerie z firmy Oring. Jeśli potrzebujesz elementy hydrauliki siłowej, zakuwanie węży hydraulicznych, siłowników, simmeringów, oringów, segerów, łożysk i wiele wiele inych odwieź Oring. Krotoszyn ul. Przemysłowa 22 lub Ostrów ul. Okólna 31.
Pierwsza porażka Orłów

Pierwsza porażka Orłów

2020-08-30 / Sport
W czwartej kolejce klasy okręgowej Biały Orzeł Koźmin Wlkp. podjął GKS Grębanin. Miejscowi doznali pierwszej porażki w sezonie, ulegając rywalom 0:2.
Udany debiut Moniki

Udany debiut Moniki

2020-08-28 / Sport
W miniony weekend w Borównie odbył się jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych triathlonów w Polsce – Ocean Lava Triathlon Bydgoszcz/Borówno. Monika Jadczak wskoczyła na podium w swej kategorii wiekowej.
Strażacy mówili o bezpieczeństwie

Strażacy mówili o bezpieczeństwie

2020-02-07
W trakcie ferii zimowych w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie oraz w hali sportowo-widowiskowej zorganizowano dla dzieci zajęcia poświęcone bezpieczeństwu.

SPORTOWIEC POWIATU KROTOSZYŃSKIEGO 2019

2020-01-07
http://www.glokalna.pl/ruszyla-kolejna-edycja-plebiscytu-sportowego-2/
Darterskie emocje w Perzycach

Darterskie emocje w Perzycach

2019-11-18 / Nasz Patronat
W miniony weekend w Restauracji Wawrzyniak w Perzycach do rywalizacji w zawodach Pucharu Polski POD przystąpili darterzy. Zawody zorganizowane przez Krotoszyńską Ligę Darta przyciągnęły wielu zawodników i zapewniły mnóstwo sportowych emocji.
Udana końcówka rundy jesiennej

Udana końcówka rundy jesiennej

2019-11-17 / Sport
Po serii niepowodzeń zespół Piasta Kobylin w końcówce rundy jesiennej V ligi zaczął grać na miarę oczekiwań. W ostatniej tegorocznej kolejce kobylinianie pokonali 3:1 SKP Słupca, odnosząc tym samym trzecie z rzędu zwycięstwo.
Święto Niepodległości w Koźminie Wlkp.

Święto Niepodległości w Koźminie Wlkp.

2019-11-13 / Bez kategorii
W Święto Niepodległości w Koźminie Wlkp. korowód uczestników uroczystości przemaszerował ulicami miasta. Przy pomniku Wolności delegacje złożyły wiązanki kwiatów, odśpiewano przy tym „Rotę” i hymn narodowy.
Charytatywna kolacja dla Zuzi

Charytatywna kolacja dla Zuzi

2019-11-12 / Bez kategorii
11 listopada w restauracji Przepiórka w Świnkowie zorganizowano kolację charytatywną na rzecz Zuzi Kuroszczyk. Dania przygotowali renomowani kucharze.
Puchar nie dla Orłów

Puchar nie dla Orłów

2019-11-11 / Sport
Finał Totolotek Pucharu Polski na szczeblu Strefy Kaliskiej Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej nie potoczył się po myśli piłkarzy Białego Orła Koźmin Wlkp., mimo że grali na własnym boisku. GKS Grębanin okazał się lepszy i tak jak w niedawnym pojedynku ligowym zwyciężył różnicą trzech goli, tyle że tym razem 4:1.
Hat trick Staszewskiego

Hat trick Staszewskiego

2019-11-10 / Sport
W 14. kolejce V ligi Astra Krotoszyn na boisku w Sulmierzycach zmierzyła się z GKS-em Sompolno. Gospodarze wygrali 4:1, a hat trickiem popisał się Adam Staszewski.
Młodzi piłkarze doskonalili swoje umiejętności

Młodzi piłkarze doskonalili swoje umiejętności

2019-11-07 / Sport
29 października w hali widowiskowo-sportowej w Krotoszynie odbyło się szkolenie w ramach Mobilnej Akademii Młodych Orłów. Zawodnicy oraz trenerzy mieli możliwość poszerzenia swojej piłkarskiej wiedzy.
Koncert Piasta

Koncert Piasta

2019-11-03 / Sport
13. kolejka V ligi okazała się bardzo szczęśliwa dla Piasta Kobylin, który na własnym terenie rozbił 7:0 Tulisię Tuliszków. Tym samym kobylinianie w wielkim stylu przełamali złą passę.


YouTube

Archiwum
BGP
OLD-BRICK.PL
BETA
LAGUNA
IMPULS ZDUNY
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
OFFICIUM
Oring
KLIMA-PARTNER
Jarmużek
PROFAL
VENUS PIZZERIA
Jumbonet
Zuziak
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
Eltom-bud