2. /
  4. /
  5. Astra na piątkę
VISUS

Czwartą wygraną z rzędu zanotowała Astra Krotoszyn. Podopieczni Leszka Krutina nie mieli żadnych problemów z Pogonią Trębaczów i wygrali wysoko, bo aż 5:0.

Wynik meczu otworzył po 10 minutach gry Kamil Czołnik, wykorzystując sytuację sam na sam z golkiperem Pogoni. Potem podwyższył Karol Krystek, kopiując cudowne uderzenie Garetha Bale’a z finału Ligi Mistrzów. Nożyce gracza Astry były nie mniej efektowne. Tuż przed przerwą bramkarza Pogoni technicznym strzałem pokonał Oliwier Kuszaj.

W 47. minucie pięknym strzałem z rzutu wolnego popisał się Łukasz Wawrocki i było 4:0. Wynik ustalił Jędrzej Paczków, trafiając do siatki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

Już w czwartek Astra na własnym obiekcie zagra z Raszkowianką Raszków.

Astra Krotoszyn – Pogoń Trębaczów 5:0 (3:0)

BRAMKI: 1:0 – Kamil Czołnik (10’), 2:0 – Karol Krystek (23’), 3:0 – Oliwier Kuszaj (43’), 4:0 – Łukasz Wawrocki (47’ wolny), 5:0 – Jędrzej Paczków (60’ głową)

ASTRA: Jarysz – Juszczak (50’ Stachowiak), Wawrocki, Olejnik, Jankowski, Krystek, Kuszaj (65’ Kuźnicki), Adamski, Piwowar (60’ Roszczak), Paczków, Czołnik