2. /
  4. /
  5. Astra na pozycji lidera
TALENT STUDIO

Trzy punkty w starciu z Zielonymi Koźminek dały Astrze Krotoszyn pozycję lidera. Podopieczni trenera Leszka Krutina wykorzystali potknięcie Piasta Czekanów, odnosząc pewne zwycięstwo w niedzielnym meczu.

Gospodarze już po pięciu minutach prowadzili 2:0. Najpierw Paweł Kryś wykorzystał rzut karny, podyktowany po faulu na Krzysztofie Ratyńskim, a następnie Filip Oleśków pokonał bramkarza Zielonych strzałem z woleja po dośrodkowaniu K. Ratyńskiego.

Krótko przed przerwą na listę strzelców wpisał się Mateusz Mizerny. Udział przy tym golu również miał K. Ratyński, który obsłużył kolegę z zespołu idealnym podaniem. W efekcie M. Mizerny znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem i lobem skierował piłkę do siatki.

Zieloni odpowiedzieli jednym trafieniem w końcówce spotkania. Patryka Wojtkowiaka pokonał Konrad Helt.

Astra Krotoszyn – GOS Zieloni Koźminek 3:1 (3:0)

BRAMKI: 1:0 – Paweł Kryś (2′ karny), 2:0 – Filip Oleśków (5′), 3:0 – Mateusz Mizerny (44′), 3:1 – Konrad Helt (85′)

ASTRA: Wojtkowiak – Juszczak, Olejnik, Wawrocki, Stach – Mizerny (83′ Miedziński), Lialuk, Kryś (83′ Adamski), Ratyński (70′ Płokarz) – Oleśków (85′ Piwowar), Mik. Marciniak