4. /
  5. Barycz ograła lidera!
AS MAŚNIAK

Trwa znakomita passa Baryczy Sułów. Tym razem nasz zespół pokonał na wyjeździe lidera IV ligi – ekipę Słowianina Wolibórz!

Sułowianie objęli prowadzenie tuż przed przerwą – piłkę w siatce umieścił Piotr Grzelczak. Na 2:0 w 71. minucie podwyższył Łukasz Dragon, a ledwie pięć minut później Norbert Myszka zadał gospodarzom trzeci cios.

Wydawało się, że to koniec emocji, ale miejscowi solidnie wzięli się za odrabianie strat. W 78. minucie Łukasz Szczepaniak pokonał bramkarza Baryczy, a w 83. minucie na listę strzelców wpisał się Łukasz Kamiński. Końcówka meczu była bardzo nerwowa. Po dwóch żółtych kartkach boisko musiał opuścić Piotr Możdrzech. Wynik jednak już nie uległ zmianie i nasza drużyna wróciła do Sułowa z kompletem punktów.