Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
DUBWAR
PIZZAMAZURIANA

Barycz Sułów z nowym prezesem!

2023-08-21
  1. Strona Główna
  2. /
  3. SPORT MILICZ
  4. /
  5. Barycz Sułów z nowym...
Barycz Sułów z nowym prezesem!
Dobry Dietetyk

Dominik Trzeciak został nowym prezesem klubu LKS Barycz Sułów. Zastąpił na tym stanowisku Andrzeja Masztalerza, który wraz z całym zarządem złożył rezygnację z pełnienia funkcji.

 

Podczas nadzwyczajnego walnego zebrania członkowie klubu jednogłośnie wybrali na stanowisko prezesa Dominika Trzeciaka, który dotychczas sprawował funkcję skarbnika i wiceprezesa. Tę kandydaturę zaproponował dotychczasowy prezes, Andrzej Masztalerz, który wraz z całym Zarządem złożył rezygnację z pełnienia funkcji.

D. Trzeciak funkcjonuje w strukturach klubu od ośmiu i pół roku. Odpowiedzialny był za rozbudowę stadionu i budowę nowego obiektu klubowego, powstanie trybun i ich zadaszenie, zamontowanie systemu nawadniającego, powstanie boiska treningowego w Miłosławicach, wyciągnięcie klubu z olbrzymich długów i panowanie nad finansami, odbudowanie drużyny od B klasy na poziom IV ligi oraz stworzenie kadry zespołu i sztabu szkoleniowego. Powołał klubową Akademię, która jest jego oczkiem w głowie. Kadencja D. Trzeciaka na stanowisku prezesa będzie trwała cztery lata.

– Jako cała społeczność miejscowości Sułów, sportowa rodzina klubu LKS Barycz Sułów pragniemy z całego serca podziękować prezesowi Andrzejowi Masztalerzowi za jego wieloletnią pracę i wkład w rozwój klubu, poświęcony czas, oddane serce, historyczne chwile, pełne sukcesów, podanie ręki klubowi, który chylił się ku upadkowi. Na odnotowanie wszystkich zasług i oddanie słowem całej wdzięczności zabrakłoby nam słów i miejsca… – czytamy na facebookowym profilu LKS Barycz Sułów.

Zespół z Sułowa znakomicie rozpoczął nowy sezon w IV lidze. W pierwszych trzech meczach Barycz odniosła komplet zwycięstw. Nasza drużyna pokonała 1:0 Chrobrego II Głogów, 2:1 Polonię Środa Śląska i 4:1 Polonię-Stal Świdnica.

(ANKA)

 

FOT. LKS Barycz Sułów  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 − jeden =

YouTube

Archiwum
BGP 2023
AMBASADOR WSI
IMPULS ZDUNY
MATYLA
Dietetyk Kaźmierczak
JARANET A
GÓRZNY GROUP
INNOWACYJNE FINANSE
MAYOR INK
JARANET b
Jarmużek
Agencja Reklamowa GL
Motosdodoła
BHP RABENDA
Zajączek
KOK
TK DACHY