2. /
  4. /
  5. Barycz Sułów zagra w...
KLIBER FINANSE

Dobra dyspozycja podopiecznych Tomasza Horwata w sparingach znalazła potwierdzenie w pierwszym tegorocznym meczu o stawkę. Barycz Sułów pokonała bowiem 2:0 żmigrodzkiego Piasta i awansowała do finału Pucharu Polski okręgu wrocławskiego.

Na pucharowej drodze sułowianie ograli 6:1 ekipę z Brzegu Dolnego, 8:0 GKS Mirków Długołęka i 2:0 Polonię Trzebnica. Te zwycięstwa doprowadziły ich do półfinałowego boju w Żmigrodzie. Wynik spotkania otworzył Paweł Wojciechowski trafieniem z rzutu karnego w 28. minucie. Ten stan utrzymywał się przez większość meczu, aż w 88. minucie gol Jakuba Gila rozwiał nadzieje żmigrodzian i przypieczętował awans biało-pomarańczowych.

Po serii zwycięskich meczów wyjazdowych nadchodzi wreszcie czas, by pucharowe zmagania zawitały do Sułowa. 3 kwietnia Barycz podejmie rezerwy Śląska Wrocław w starciu o regionalne trofeum.

GRAFIKA: Dolnośląski Związek Piłki Nożnej