Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ

Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ
Padewscy PRACA
PADEWSCY

Barycz zostaje w IV lidze

2024-06-09
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Barycz zostaje w IV...
Barycz zostaje w IV lidze
Kwiaciarnia Złocień

W sobotnim starciu Barycz Sułów uległa na wyjeździe rezerwom Miedzi Legnica. Ta porażka sprawiła, że podopieczni Tomasza Horwata stracili szansę na zdobycie tytułu i awans do wyższej ligi.

 

Stawka w hicie kolejki była ogromna. Jednej i drugiej ekipie niezwykle zależało na zdobyciu kompletu punktów, aby w przyszłym sezonie móc grać w wyższej klasie rozgrywkowej. Bramki zdobywali jednak tylko miejscowi. Z pięciu trafień zawodników Miedzi, jedno było golem samobójczym.

Wynik został otwarty w 45. minucie, gdy rzut karny na bramkę dla gospodarzy zamienił Szymon Skrzypczak. Niespełna minutę później, po wrzutce Macieja Tomaszewskiego, piłkę do własnej bramki skierował Kacper Józefiak, ustalając rezultat pierwszej połowy na 1:1.

Drugą część spotkania można podsumować bardzo krótko – Barycz grała, ale to Miedź strzelała. Legniczanie dorzucili bowiem jeszcze trzy bramki, wszystkie na własne konto. W 62. minucie dublet zaliczył S. Skrzypczak, a w 73. i 87. minucie trafiał Michał Kaczmar. Biało-pomarańczowi przegrali więc 1:4.

Ten wynik sprawił, że Barycz, niestety, przestała liczyć się w walce o triumf ligowy. Na atrakcyjności straciło też nieco najbliższe spotkanie w Sułowie ze Słowianinem Wolibórz w ostatniej kolejce. Rezerwom Miedzi Legnica do zdobycia mistrzostwa wystarczy bowiem ogranie ligowego spadkowicza, nie musząc liczyć na potknięcie woliborzan.

 

(MS)

FOT. Miedź Legnica

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jedenaście + 20 =

YouTube

Archiwum
TK DACHY
IMPULS ZDUNY
MATYLA
Agencja Reklamowa GL
Dietetyk Kaźmierczak
INNOWACYJNE FINANSE
GÓRZNY GROUP
ZBITY TELEFON
MAYOR INK
Jarmużek
Motosdodoła
BHP RABENDA
KOK
BGP 2023