Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ

Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ
Padewscy PRACA
PADEWSCY

BASEN PRZY OGRODOWSKIEGO OTWARTY!

2024-06-10
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. BASEN PRZY OGRODOWSKIEGO ...
BASEN PRZY OGRODOWSKIEGO  OTWARTY!
ENDORFINA

W Dzień Dziecka 1 czerwca miało odbyć się oficjalne otwarcie odkrytego basenu przy ulicy Ogrodowskiego w Krotoszynie. Niestety, z powodu złych warunków atmosferycznych, termin otwarcia został przeniesiony na 8 czerwca. I w tym dniu, przed godziną 10:00, przed wejściem na basen zaczęły gromadzić się dzieci i młodzież, które nie mogły się doczekać, żeby wskoczyć do wody.

W dniu otwarcia wstęp na basen był darmowy, a na mieszkańców czekało wiele atrakcji. Oprócz wodnego toru przeszkód, można było korzystać z dmuchanych zamków, grać w mega piłkarzyki i cymbergaja. Na terenie obiektu działał również punkt gastronomiczny, gdzie można było zakupić przekąski i napoje.

Jednym z najbardziej widowiskowych punktów programu były pokazy ratownictwa wodnego, które zrobiły niemałe wrażenie na zgromadzonych. Ratownicy zaprezentowali swoje umiejętności, pokazując, jak szybko i skutecznie udzielać pomocy w sytuacjach zagrożenia.

Otwarcie odkrytego basenu w Krotoszynie było pełne radości i zabawy. Dzięki zaangażowaniu Centrum Sportu i Rekreacji „Wodnik” mieszkańcy mogli cieszyć się darmowym dostępem do basenu i licznych atrakcji. Ten dzień na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

Sezon letni zbliża się wielkimi krokami. Kompleks basenu otwartego funkcjonuje latem każdego dnia oferując możliwośćbezpiecznego spędzenia czasu nad wodą dla wszystkich, w przyjemnej atmosferze.

(WM)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7 + jedenaście =

YouTube

Archiwum
TK DACHY
IMPULS ZDUNY
MATYLA
Agencja Reklamowa GL
Dietetyk Kaźmierczak
INNOWACYJNE FINANSE
GÓRZNY GROUP
ZBITY TELEFON
MAYOR INK
Jarmużek
Motosdodoła
BHP RABENDA
KOK
BGP 2023