Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ

Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ
Konstal garaże
Pałac w Orli

Będzie nowy chodnik przy drodze powiatowej

2024-03-14
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Będzie nowy chodnik przy...
Będzie nowy chodnik przy drodze powiatowej
AGRO INTEGRACJA

Niedawno rozstrzygnięto przetarg na budowę długo oczekiwanego chodnika przy drodze powiatowej w Mokronosie. Wartość tej inwestycji to 142 489,13 zł.

Z pewnością nowy chodnik poprawi bezpieczeństwo mieszkańców, zwłaszcza tych najmłodszych, którzy codziennie tam chodzą do i ze szkoły. To kolejne potwierdzenie, że współpraca pomiędzy gminą Koźmin Wlkp. a powiatem przynosi wymierne efekty.

Dzięki wspólnemu zaangażowaniu radnych powiatowych, zwłaszcza Marcina Leśniaka i Piotra Osucha, i gminnych, zwłaszcza Andrzeja Nowackiego, udało się sprostać oczekiwaniom mieszkańców i zapewnić im bezpieczne warunki poruszania wzdłuż powiatowej drogi.

Chodnik w miejscowości Mokronos to inwestycja wyczekiwana przez mieszkańców od wielu lat. Jestem w pełni zadowolony, że w tym półroczu powstanie dzięki współdziałaniu gminy i powiatu. Wielokrotnie wnioskowałem o ten odcinek. Dzięki temu mieszkańcy będą bezpieczni – podsumowuje radny Marcin Leśniak.

(LT)

FOT. Archiwum M. Leśniaka

Comments are closed

YouTube

Archiwum
BGP 2026/2027
BGP 2025/2026
MATYLA
LS Technik
Drzewa genealogiczne
FakturaXL.pl
MAYOR INK
Dietetyk Kaźmierczak
Agencja Reklamowa GL
Jarmużek
KOK
BHP RABENDA
Motosdodoła