2. /
  4. /
  5. Bez punktów w Rawiczu
Serafiniak

W szóstej kolejce V ligi Astra Krotoszyn zmierzyła się na wyjeździe z Rawią Rawicz. Gospodarze okazali się lepsi i wygrali 2:0.

Początek spotkania należał do miejscowych, którzy już w 10. minucie za sprawą Bartłomieja Głowacza wyszli na prowadzenie. Do końca pierwszej połowy nic się nie zmieniło.

Druga odsłona rozpoczęła się podobnie jak pierwsza. Gospodarze już po pięciu minutach umieścili piłkę w siatce. Uczynił to Mariusz Molka strzałem z rzutu karnego. Rezultat 2:0 utrzymał się do końca pojedynku i tym samym punkty zostały w Rawiczu. Astra natomiast wciąż czeka na zwycięstwo w obecnym sezonie.

Kolejnym rywalem naszego zespołu będzie KKS 1925 II Kalisz.