2. /
  4. /
  5. Biały Orzeł nie dał...
Vidia film tekst

W 12. kolejce V ligi Biały Orzeł Koźmin Wlkp. zmierzył się z PKS-em Racot. Nasz zespół pewnie wygrał 3:0, tym samym odnosząc drugie z rzędu zwycięstwo.

Jesienna runda długi czas nie przebiegała po myśli koźmińskich piłkarzy. Przełamanie nastąpiło w poprzedniej kolejce, kiedy to podopieczni Adama Zielińskiego pokonali Ravię Rawicz. W minioną sobotę Orły odniosły kolejne zwycięstwo, tym razem wygrywając z PKS-em Racot.

Od pierwszych minut konfrontacji przyjezdni dominowali na boisku. Efektem ich przewagi było trafienie w 41. minucie. Wynik otworzył Oskar Maciejewski.

W drugiej odsłonie biało-niebiescy nadal dyktowali warunki. W 55. minucie bramkarza gospodarzy pokonał Szymon Pacholski. Kilka minut później ten zawodnik ponownie trafił do siatki, finalizując składną akcję swojego zespołu. Tak więc Orły pewnie wygrały 3:0 i wzbogaciły się o kolejny komplet punktów. W następnej kolejce koźminianie zmierzą się się na własnym terenie z Wartą Śrem.

PKS RACOT – BIAŁY ORZEŁ KOŹMIN WLKP. 0:3 (0:1)

0:1 – Oskar Maciejewski (41)

0:2 – Szymon Pacholski (55)

0:3 – Szymon Pacholski (62)

BIAŁY ORZEŁ: Wronecki – E. Janowski (83′ Adesola), Roszczak, Konopka, Oleśków (56′ Nowakowski), Kamiński (62′ Ratyński), Maciejewski, Pacholski (78′ Kęsy), Konieczny (56′ A. Janowski), Czabański, Namysłowski (85′ Olayiwola)