2. /
  4. /
  5. Biały Orzeł wiceliderem
Detektyw Szewc

Świetnie spisuje się drużyna Białego Orła. W 13. kolejce klasy okręgowej koźmiński zespół wysoko, bo aż 4:0, pokonał na wyjeździe Zielonych Koźminek. Po tym zwycięstwie Orły wskoczyły na drugie miejsce w tabeli.

W 14. minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłka dotarła do Łukasza Konopki, który wycofał ją na 10. metr do Szymona Hajdasza, a ten mocnym uderzeniem nie dał szans bramkarzowi Zielonych. Cztery minuty później koźminianie przeprowadzili szybką kontrę, którą sfinalizował Dawid Dolata strzałem w długi róg bramki.

Po przerwie dominacja gości nie podlegała dyskusji. W 53. minucie wynik podwyższył Marceli Skowroński, a po godzinie gry było już 4:0 za sprawą Szymona Hajdasza, który – po dograniu Mateusza Pijanowskiego – mocno uderzył lewą nogą i piłka zatrzepotała w siatce. Do końca meczu Orły kontrolowały sytuację na boisku, a rezultat już się nie zmienił.

ZIELONI KOŹMINEK – BIAŁY ORZEŁ KOŹMIN WLKP. 0:4 (0:2)

0:1 – Szymon Hajdasz (14)
0:2 – Dawid Dolata (18)
0:3 – Marceli Skowroński (53)
0:4 – Szymon Hajdasz (61)

BIAŁY ORZEŁ: Wronecki – Roszczak, Konopka, Hajdasz, Kaźmierczak (87′ Ma. Borowczyk), Skowroński (62′ Kęsy), Nowakowski (55′ Maciejewski), Mi.Borowczyk (68′ Rój), Lis (55′ Pijanowski), Dolata, Czabański