Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Bóg jest mięsożerny

2018-03-28
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Kultura
  4. /
  5. Bóg jest mięsożerny
Bóg jest mięsożerny
DAF-MAL

Przed kilkoma dniami w krotoszyńskim kinie Przedwiośnie z programem „Bóg jest mięsożerny” wystąpił znany w Polsce stand-uper – Kacper Ruciński. Wydarzenie przyciągnęło liczną grupę publiczności.

Widzowie bawili się znakomicie, co i rusz wybuchając gromkim śmiechem. Pozytywnie przyjęty został także drugi komik – Tomasz „Boras” Borkowski, który wystąpił jako support gwiazdy wieczoru, czyli Kacpra Rucińskiego.

K. Ruciński to młody, zdolny komik, pochodzący z Malborka. W 2009 i 2010 roku zdobywał nagrody na wszystkich festiwalach, na których występował. Jego znaki rozpoznawcze to umiejętności gawędziarskie, błyskotliwe puenty oraz znakomity kontakt z publicznością.

Stand-uper swobodnie i dowcipnie porusza tematy, często uważane za tabu lub niepoprawne politycznie. W swoich monologach odnosi się do takich spraw jak religia, relacje damsko-męskie, sport, polityka, segregacja śmieci, wegetarianizm i wiele innych. Ruciński wyróżnia się ostrym językiem, niepozbawionym wulgaryzmów.

W Krotoszynie artysta złapał świetny kontakt z publicznością. Ostatnio stand-uper gościł także w Ostrzeszowie i Kaliszu.

(NOVUS)

YouTube

Archiwum
BGP
OLD-BRICK.PL
BETA
LAGUNA
IMPULS ZDUNY
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
OFFICIUM
Oring
KLIMA-PARTNER
Jarmużek
PROFAL
VENUS PIZZERIA
Jumbonet
Zuziak
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
Eltom-bud