2. /
  4. /
  5. Cios za cios
BANASZAK

Bardzo zacięte było dzisiejsze spotkanie Astry Krotoszyn z Zielonymi Koźminek. Ostatecznie wymiana ciosów zakończyła się wynikiem 3:3 i podziałem punktów.

W 14. minucie dośrodkowanie Konrada Helta z prawej strony strzałem głową sfinalizował Marcin Gaweł i miejscowi objęli prowadzenie. Astra odpowiedziała bardzo szybko, bo już trzy minuty później. Gola strzelił Krzysztof Ratyński, który wykorzystał podanie od Kamila Czołnika. Na prowadzenie goście wyprowadził Karol Krystek. Jeszcze przed przerwą wyrównał Szymon Rembiszewski. W tej sytuacji krotoszynianie domagali się podyktowania rzutu wolnego na Szymonie Juszczaku, lecz sędzia pozostał nieugięty.

W 63. minucie Astra ponownie prowadziła. Mateusz Mizerny, po dośrodkowaniu Szymona Juszczaka z rzutu rożnego, pokonał bramkarza Zielonych strzałem głową. Niedługo potem M. Mizerny nie wykorzystał sytuacji sam na sam z golkiperem, co zemściło się w 80. minucie. Po uderzeniu z rzutu wolnego bramkarz Astry „wypluł” piłkę, do której dopadł Mikołaj Jakubowski i z bliska skierował ją do bramki, ustalając rezultat meczu.

Zieloni Koźminek – Astra Krotoszyn 3:3 (2:2)

BRAMKI: 1:0 – Marcin Gaweł (14’ głową), 1:1 – Krzysztof Ratyński (17’), 1:2 – Karol Krystek (27’), 2:2 – Szymon Rembiszewski (32’), 2:3 – Mateusz Mizerny (63’ głową), 3:3 – Mikołaj Jakubowski (80’)

ASTRA: Jarysz – Jankowski (90’ Adamski), Stach, Krystek, Olejnik, Ratyński, Kuszaj (46’ Kuźnicki), Czołnik, Juszczak (65’ Stachowiak), Wawrocki, Mizerny