Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Dachowanie samochodu osobowego

2021-07-19
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Na sygnale
  4. /
  5. Dachowanie samochodu osobowego
Dachowanie samochodu osobowego
DAF-MAL

W sobotę, 17 lipca, późnym wieczorem w miejscowości Tatary (gmina Koźmin Wielkopolski) doszło do wypadku drogowego. Jedna poszkodowana osoba została przewieziona do szpitala.

 

Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Krotoszynie oraz jeden z koźmińskiej OSP, a także Zespół Ratownictwa Medycznego i policję. Jak się okazało, samochód osobowy marki Peugeot zjechał poza obręb jezdni do rowu, uderzył w dwa drzewa i dachował. Pojazdem podróżowała jedna osoba, która w momencie przybycia jednostek ochrony przeciwpożarowej znajdowała się na zewnątrz.

Po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia strażacy udzielili poszkodowanej kwalifikowanej pierwszej pomocy. Ponadto odłączyli w rozbitym samochodzie akumulator oraz zweryfikowali wycieki płynów eksploatacyjnych. Gdy przybyła karetka pogotowia, kobietę przekazano pod opiekę ratowników medycznych. Kierownik ZRM zdecydował o przewieziona poszkodowanej do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w celu dalszej diagnostyki.

Następnie strażacy usunęli z jezdni elementy karoserii samochodowej, które stwarzały zagrożenie dla innych użytkowników drogi. W trakcie działań służb ratowniczych policjanci zorganizowali objazdy. Akcja trwała blisko dwie godziny.

(ANKA)

FOT. dh Szymon Sikora

YouTube

Archiwum
BGP
OLD-BRICK.PL
BETA
LAGUNA
IMPULS ZDUNY
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
OFFICIUM
Oring
KLIMA-PARTNER
Jarmużek
PROFAL
VENUS PIZZERIA
Jumbonet
Zuziak
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
Eltom-bud