2. /
  4. /
  5. Darterskie emocje w Leśniczówce
Vidia film tekst

Jakiś czas temu w restauracji Leśniczówka rozegrano Puchar Polski i VII Mistrzostwa Krotoszyna w Darta. Rywalizacja była bardzo emocjonująca.

W pucharowych rozgrywkach pań triumfowała Aleksandra Arbaczewska, która w finałowym pojedynku pokonała 4:0 Justynę Pastuszek. Za nimi uplasowały się Anna Kowalczyk i Marta Pawlicka.

Zmagania mężczyzn rozpoczęły się od fazy grupowej. Zwycięzcy grup awansowali do gier systemem pucharowym. Do strefy medalowej dotarli Włodzimierz Skalski, Maciej Wieszczeczyński, Paweł Paszkowski i Piotr Jańczak. W półfinałowych konfrontacjach P. Wieszczeczyński ograł 5:3 W. Skalskiego, a P. Paszkowski wygrał 5:1 z P. Jańczakiem. W finale P. Paszkowski pokonał 5:2 P. Wieszczeczyńskiego.