2. /
  4. /
  5. Dobre występy zapaśników Ceramika
SofraHous

W dniach 23-24 kwietnia w Staszowie odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Zapasach w Stylu Wolnym. Ekipa LKS Ceramik Krotoszyn w klasyfikacji klubowej zajęła czwarte miejsce.

Do rywalizacji przystąpiło 68 zawodników. Ze względu na panujące obostrzenia zawody odbyły się oczywiście bez udziału publiczności. Zmagania zapaśników można było na bieżąco śledzić przez Internet. Walki odbywały się w sześciu kategoriach wagowych.

W mistrzostwach uczestniczyli zawodnicy LKS Ceramik Krotoszyn. Zwycięzcami w swoich kategoriach zostali Szymon Wojtkowski (74 kg) oraz Jakub Brylewski (125 kg). Na ósmej lokacie uplasował się Rafał Bochyński (74 kg). Krotoszyński klub uplasował się na czwartym miejscu w klasyfikacji generalnej, za ekipami WZS WKS Grunwald Poznań, LKMS Krasnystaw oraz MKS Czarni Połaniec.