Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
DUBWAR
PIZZAMAZURIANA

Drogowe remonty w Ujeździe

2023-07-07
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Samorząd
  6. /
  7. Drogowe remonty w Ujeździe
Drogowe remonty w Ujeździe
DiamondHair

W miejscowości Ujazd (gmina Cieszków) odbyło się uroczyste otwarcie wyremontowanych odcinków drogowych – powiatowego i gminnego. Na spotkanie przybyli przedstawiciele powiatu milickiego i gminy Cieszków, wykonawcy i projektanci oraz okoliczni mieszkańcy.

 

Przeprowadzone remonty z pewnością przyczynią się do poprawy bezpieczeństwa użytkowników dróg oraz estetyki wsi. Inwestycja została zrealizowana dzięki wspólnym wysiłkom gminy Cieszków i powiatu. Przy okazji omówiono nie tylko bieżące osiągnięcia, ale też potrzeby i możliwości finansowe odnośnie kolejnych wspólnych projektów drogowych.

– Wcześniejszy remont odcinka od Cieszkowa do Ujazdu oraz dzisiaj otwieranej drogi gminnej pokazują, że dzięki dobrej współpracy można realizować ważne dla nas wszystkich inwestycje. Panu wójtowi oraz radnym gminnym oraz powiatowym dziękuję, że się wzajemnie rozumiemy. W przypadku dróg nie należy politykować, tylko budować. Dla mieszkańców nieważne jest, czy to droga powiatowa, czy gminna. Będziemy w przyszłości składać kolejne wnioski o środki zewnętrzne, aby sfinansować kolejne inwestycje drogowe, również dla gminy Cieszków – powiedział starosta Sławomir Strzelecki.

(FENIX)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

piętnaście + cztery =

YouTube

Archiwum
BGP 2023
AMBASADOR WSI
IMPULS ZDUNY
MATYLA
Dietetyk Kaźmierczak
JARANET A
GÓRZNY GROUP
INNOWACYJNE FINANSE
MAYOR INK
JARANET b
Jarmużek
Agencja Reklamowa GL
Motosdodoła
BHP RABENDA
Zajączek
KOK
TK DACHY