Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ

Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ
Padewscy PRACA
PADEWSCY

Drużyna z Benic trzecia w Wielkopolsce

2023-05-26
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Drużyna z Benic trzecia...
Drużyna z Benic trzecia w Wielkopolsce
ENDORFINA

Bardzo dobrze zaprezentowały się dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Benicach w Finale Wojewódzkim XIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Rywalizujące w kategorii U’8 podopieczne Mariusza Marcisza zajęły trzecie miejsce.

 

Zespół z Benic w fazie grupowej pokonał 3:2 SP nr 1 Grodzisk Wlkp. oraz 1:0 SP Chwałkowo & Chrząstowo i uległ 0:2 SP Broniszewice. Z sześcioma punktami team z gminy Krotoszyn zajął pierwsze miejsce w grupie i awansował do półfinału, w którym minimalnie, bo 1:2, przegrał z późniejszymi triumfatorkami, dziewczętami z ZS Krzywiń Krzywki. W meczu o trzecie miejsce drużyna z Benic nie dała szans ZSS w Grzybowie, zwyciężając 6:0.

W benickim zespole wystąpiły Antonina Brylewska, Lena Bzodek, Iga Kołaczkowska, Natasza Motławska, Agata Patalas, Zofia Staniek, Melania Stępniak i Oliwia Szlachta.

Szkoła w Benicach składa podziękowania uczestniczkom turnieju za zaangażowanie, a także rodzicom młodych piłkarek, wychowawcy klasy i nauczycielowi wychowania fizycznego.

(ANKA)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

19 + trzynaście =

YouTube

Archiwum
BGP 2023
Agencja Reklamowa GL
Dietetyk Kaźmierczak
INNOWACYJNE FINANSE
GÓRZNY GROUP
ZBITY TELEFON
MAYOR INK
Jarmużek
Motosdodoła
BHP RABENDA
KOK
TK DACHY
IMPULS ZDUNY
MATYLA