2. /
  4. /
  5. Dwa medale i trzy...
IMPRESJA KROTOSZYN

Nicolas Jędrzejak startował 28 listopada w Ogólnopolskich Zawodach Pływackich w Głogowie. Zawodnik KS Krotosz zdobył dwa medale.

W zmaganiach wzięło udział około 140 pływaków, m.in. z Wrocławia, Gorzowa Wlkp., Rawicza, Wałbrzycha, Zielonej Góry, Leszna czy Kalisza. Reprezentant krotoszyńskiego klubu w Głogowie dwa razy stanął na podium, a ponadto ustanowił trzy rekordy życiowe.

N. Jędrzejak wywalczył srebro na dystansie 50 m stylem grzbietowym z czasem 34,39. W trzech pozostałych konkurencjach osiągnął życiowe rezultaty. Na 100 m stylem grzbietowym zajął trzecie miejsce z wynikiem 1.14,92, na 50 m stylem dowolnym był piąty z czasem 29,38, a na 100 m stylem dowolnym osiągnął rezultat 1.06,19 i uplasował się na siódmej pozycji.