Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ

Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ
PADEWSCY

Dzień Dziecka z Chatką Puchatka

2024-06-22
 1. Strona Główna
 2. /
 3. Aktualności Milicz
 4. /
 5. Dzień Dziecka z Chatką...
Dzień Dziecka z Chatką Puchatka
ENDORFINA

W piątkowe popołudnie, 21 czerwca 2024 roku, odbył się wyjątkowy festyn rodzinny – Dzień Dziecka z Chatką Puchatka!  Wydarzenie zostało zorganizowane przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Miliczu oraz Świetlicę Środowiskową Chatka Puchatka, pod przewodnictwem dyrektor Marty Markowskiej, przy współpracy z Ośrodkiem Kultury w Miliczu i ZHP Hufiec Powiatu Milickiego. Patronat nad festynem objęła Gmina Milicz.

Od samego początku, uczestnicy mogli korzystać z licznych atrakcji, które sprawiły, że każdy znalazł coś dla siebie. Byłydmuchańce,  które od razu stały się ulubioną atrakcją najmłodszych. Tuż obok, dzieci mogły zjeżdżać na oponie, co dostarczało im mnóstwo emocji i adrenaliny.Na festynie nie zabrakło również kreatywnych zajęć. Malowanie twarzy, tatuaże, warkoczyki – to tylko kilka z atrakcji, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Dodatkowo, dostępna była fotobudka 360 stopni, gdzie dzieci i dorośli mogli wykonać oryginalne i zabawne filmiki, które będą doskonałą pamiątką z tego wyjątkowego dnia.

Jednym z niezapomnianych punktów programu było spotkanie z piratką i jej papugą, co wprowadziło dzieci w prawdziwie przygodowy nastrój. Była też możliwość zrobienia zdjęć z Miki i Minnie Mouse, które dodały magii całemu wydarzeniu.

Kulminacyjnym momentem festynu było piana party – wyrzut piany w czterech kolorach ,który przyniósł niesamowitą radość i frajdę najmłodszym uczestnikom. Zabawa w kolorowej pianie była nie tylko świetnym sposobem na ochłodzenie się w gorący dzień, ale również dostarczyła mnóstwo śmiechu i zabawy.

Podczas festynu można było również posilić się smakowitymi przekąskami. Do wyboru były kiełbaski z grilla, naleśniki na słodko oraz kromki pysznego chleba ze smalcem . Wszystko to zapewniało uczestnikom energię do dalszej zabawy.

Impreza mogła się odbyć dzięki wsparciu licznych sponsorów, takich jak:

 • Bank Spółdzielczy w Miliczu
 • Anna Zębik – Wesco Sławoszewice
 • KM Maszyny Budowlane – Karol Chyliński
 • DARKA – Dawid Pasieczny
 • Sklep Jaś i Małgosia
 • Art. Zbyt
 • Piekarnia Milicka
 • Piekarnia Smak
 • Piekarnia Rybka
 • Tarczyński S.A.
 • Hurtownia Mil-Mecz – Waldemar Wołyniak

oraz wielu innych darczyńców, którzy pragnęli pozostać anonimowi.

Organizatorzy serdecznie dziękują także za nieocenione wsparcie Fundacji Mobilni Polacy, Straży Pożarnej oraz PGK Dolina Baryczy, bez których to wydarzenie nie byłoby możliwe.

Dyrektor Marta Markowska podsumowała wydarzenie:

„Wspaniałe wydarzenie, frekwencja i pogoda dopisały. Szereg przygotowanych atrakcji – darmowe dmuchańce, naleśniki na słodko, animacje dla dzieci:malowanie twarzy i bańki mydlane zorganizowane przez Fundację Mobilni Polacy, tatuaże, malowanie na folii stretch, fotobudka, pokaz warsztatów z pierwszej pomocy przez harcerzy, animacje z chustą klanza, kiełbasa z grilla, chleb ze smalcem oraz ‚Piraci z Doliny Baryczy’ – piratka z papugą i dwoma kotami ,Myszki Mickey – uświetniły nasze przedsięwzięcie. Zwieńczeniem wydarzenia był wyrzut piany w czterech kolorach, co przyniosło niesamowitą radość dzieciom.W przygotowaniu i realizacji wspierali nas również :Fundacja Mobilni Polacy, Straż Pożarna i PGK Dolina Baryczy, którzy odgrywali ogromne role i  bardzo nam pomagali”

Festyn zakończył się wielkim sukcesem, przynosząc mnóstwo radości wszystkim uczestnikom i pozostawiając niezapomniane wspomnienia.

(PAW)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

17 − szesnaście =

YouTube

Archiwum
BGP 2023
Motosdodoła
BHP RABENDA
KOK
TK DACHY
IMPULS ZDUNY
MATYLA
Agencja Reklamowa GL
Dietetyk Kaźmierczak
INNOWACYJNE FINANSE
GÓRZNY GROUP
ZBITY TELEFON
MAYOR INK
Jarmużek