Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ

Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ
Padewscy PRACA
PADEWSCY

DZIEŃ DZIECKA Z LIONS CLUB

2024-06-10
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Kultura
  6. /
  7. DZIEŃ DZIECKA Z LIONS...
DZIEŃ DZIECKA Z LIONS CLUB
PANCOM

W sobotę, 8 czerwca, strzelnica Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Krotoszynie stała się miejscem wyjątkowego wydarzenia – Dnia Dziecka, zorganizowanego przez Lions Club Krotoszyn. W imprezie uczestniczyły dzieci ze szkół specjalnych, integracyjnych oraz ośrodków szkolno-wychowawczych z powiatu krotoszyńskiego.

Uśmiechów w tym dniu było bez liku, a to dzięki organizatorom, którzy zapewnili moc przeżyć i atrakcji dla dzieci i rodziców. Słoneczna pogoda, świetne miejsce oraz organizacja na najwyższym poziomie zapewniły wszystkim uczestnikom wyśmienitą zabawę.

Na dzieci czekało wiele atrakcji. Niezwykłym zainteresowaniem cieszyły się zabawy z animatorami. Wszystkie dzieci ochoczo brały udział w konkurencjach sportowo-rekreacyjnych, które dostarczyły im mnóstwo radości i emocji. Każde dziecko, biorące udział w zabawach, otrzymało nagrodę w postaci zabawki, co dodatkowo podniosło poziom entuzjazmu.

Podczas przerw w zabawie dzieci miały czas na odpoczynek, podczas którego otrzymały słodycze, popcorn i napoje. Był to doskonały moment na regenerację sił przed kolejnymi atrakcjami. Nie brakowało również dobrej muzyki, która towarzyszyła uczestnikom przez cały dzień, tworząc radosną atmosferę.

Ten owocujący w wiele wrażeń dzień na długo wpisze się w pamięć dzieci. Cel wydarzenia został osiągnięty – dzieci mogły choć na chwilę oderwać się od codzienności i cieszyć się beztroską zabawą. Dzięki zaangażowaniu Lions Club Krotoszyn oraz wsparciu lokalnej społeczności, Dzień Dziecka na strzelnicy był niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich uczestników.

„Nasza stała impreza, skierowana do dzieci z okazji ich święta, odbyła się w sobotnie dopołudnie na strzelnicy Bractwa Kurkowego w Krotoszynie. Dzieci korzystały z aktywności z animatorką, konkursów i zabaw. Każde dziecko otrzymało drobne upominki i poczęstunek. Był grill, grochówka, popcorn, lody, napoje. Uśmiechnięte miny kilkudziesięciu dzieci świadczyły o tym, że kolejna impreza Lions Club Krotoszyn sprawiła dzieciom radość i zadowolenie.” – powiedział Jacek Zawodny członek  Lions Club Krotoszyn

(WM)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 − 1 =

YouTube

Archiwum
TK DACHY
IMPULS ZDUNY
MATYLA
Agencja Reklamowa GL
Dietetyk Kaźmierczak
INNOWACYJNE FINANSE
GÓRZNY GROUP
ZBITY TELEFON
MAYOR INK
Jarmużek
Motosdodoła
BHP RABENDA
KOK
BGP 2023