Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
DUBWAR
PIZZAMAZURIANA

Dzień pełen atrakcji

2022-06-20
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Dzień pełen atrakcji
Dzień pełen atrakcji
GÓRZNY GROUP

W środę, 15 czerwca, w Centrum Narzędziowo-Budowlanym „TOR” w Krotoszynie odbyło się wielkie otwarcie ogrodu wystawowego, które było swoistym Dniem Brukarza. Nie brakowało atrakcji dla najmłodszych odwiedzających, jak i dla fachowców.

 

Od teraz przed Centrum Narzędziowo-Budowlanym „TOR” czeka na klientów ponad 300 m2 ogrodu wystawowego, w którym znajdziemy ekspozycje, będące źródłem inspiracji dla osób, które chcą w wyjątkowy sposób urządzić swój ogród. W asortymencie znajdziemy przede wszystkim kostkę brukową, ogrodzenia czy kruszywa ozdobne.

Wydarzenie niosło ze sobą wiele atrakcji. Przez kilka godzin klienci mogli porozmawiać z projektantem firmy DROGBRUK, który służył fachowym doradztwem. Oczywiście nie mogło zabraknąć niespodzianek dla najmłodszych odwiedzających. Rodzice mogli bowiem zostawić swoje pociechy pod opieką animatorów Martyny Banaszak Bubble Painter. Dzieci mogły też skorzystać z malowania twarzy czy wyszaleć się na dmuchanych zamkach od firmy Świat Zabawy u Maziego.

O godz. 17.00 rozpoczęła się część poświęcona fachowcom. Odbyły się bowiem warsztaty dla brukarzy, podczas których przeprowadzono szkolenie i zaprezentowano nowości firmy DROGBRUK. Fachowcom oprócz szerokiej wiedzy zaproponowano konkursy z nagrodami.

(LENA)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6 − jeden =

YouTube

Archiwum
BGP 2023
AMBASADOR WSI
IMPULS ZDUNY
MATYLA
Dietetyk Kaźmierczak
JARANET A
GÓRZNY GROUP
INNOWACYJNE FINANSE
MAYOR INK
JARANET b
Jarmużek
Agencja Reklamowa GL
Motosdodoła
BHP RABENDA
Zajączek
KOK
TK DACHY