Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ

Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ
PADEWSCY

Dzień pełen radości i niespodzianek

2024-07-06
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Dzień pełen radości i...
Dzień pełen radości i niespodzianek
IMPRESJA KROTOSZYN

30 czerwca na boisku w Perzycach przy sali wiejskiej, odbył się pełen atrakcji festyn rodzinny. Organizatorami tego barwnego wydarzenia byli sołtys wraz z radą sołecką, Koło Gospodyń Wiejskich oraz Ochotnicza Straż Pożarna Perzyce.

Uroczystość rozpoczął energetyczny występ Zespołu Ludowego „Tereski”, który wprowadził wszystkich w radosny nastrój. Program imprezy obfitował w liczne atrakcje, które przyciągnęły zarówno młodszych, jak i starszych mieszkańców. Dmuchany zamek przyciągał dzieci, spacer z uroczymi alpakami był niezapomnianą przygodą, a animacje dla dzieci dostarczyły mnóstwo frajdy. Miłośnicy motoryzacji mogli podziwiać zlot aut amerykańskich. Burmistrz Zdun, Miłosz Zwierzyk, również wziął udział w festynie, aktywnie uczestnicząc w grach i zabawach zręcznościowych, integrując się z mieszkańcami. Dla najmłodszych ogromną niespodzianką były odwiedziny olbrzymiego białego misia, który natychmiast zyskał sympatię dzieci, zachęcając je do wspólnej zabawy.
Nie zabrakło również pysznego poczęstunku przygotowanego przez Koło Gospodyń Wiejskich, które jak zawsze stanęło na wysokości zadania, serwując domowe specjały. Wieczorem parkiet zapełnił się tańczącymi gośćmi, a zabawa taneczna trwała do późnych godzin wieczornych, kończąc ten wyjątkowy dzień w rytmach muzyki. Pogoda dopisała, a liczba chętnych do zabawy przekroczyła oczekiwania organizatorów. Festyn Rodzinny w Perzycach okazał się wielkim sukcesem, dostarczając niezapomnianych wrażeń wszystkim uczestnikom.

(LT)

FOT. UM Zduny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

16 − czternaście =

YouTube

Archiwum
BGP 2023
Motosdodoła
BHP RABENDA
KOK
TK DACHY
IMPULS ZDUNY
MATYLA
Agencja Reklamowa GL
Dietetyk Kaźmierczak
INNOWACYJNE FINANSE
GÓRZNY GROUP
ZBITY TELEFON
MAYOR INK
Jarmużek