Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Dzień pełen sportowych emocji

2021-09-27
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Nasz Patronat, Sport
  4. /
  5. Dzień pełen sportowych emocji
Dzień pełen sportowych emocji
Finestra

W niedzielę w Zdunach odbył się Pancom Cup, czyli sportowe pożegnanie lata. Najlepszą drużyną zmagań okazała się Akademia Talentów.

 

Głównym punktem imprezy był turniej piłkarski. Do rywalizacji przystąpiło sześć zespołów – Akademia Piłkarska Reissa Jarocin, Akademia Talentów Krotoszyn, AS Milicz, Astra Krotoszyn, CKS Zduny oraz Pogoń Cieszków. Trwające kilka godzin rozgrywki były pełne zdrowych emocji sportowych i – jak mówili sami zawodnicy – najważniejsza była dla nich dobra zabawa i radość z gry.

Turniej wygrała Akademia Talentów Krotoszyn. Na drugiej lokacie uplasowała się Akademia Piłkarska Reissa Jarocin, a trzecia pozycja przypadła piłkarzom AS Milicz. Tuż za podium znalazła się Astra Krotoszyn, a kolejne miejsca zajęły Pogoń Cieszków i CKS Zduny. Najlepszym graczem turnieju wybrano przedstawiciela zwycięskiego zespołu, a za najlepszego bramkarza uznano golkipera zdunowskiego CKS-u. Każdy z piłkarzy otrzymał pamiątkowy medal i upominek, które wręczali burmistrz Tomasz Chudy i Przemysław Panek – właściciel firmy Pancom.

Na uczestników wydarzenia czekało wiele innych atrakcji. Szczególnie najmłodsi nie mogli narzekać na nudę. Do ich dyspozycji pozostawały dmuchane zamki i specjalna zjeżdżalnia pontonowa. Dzieci miały też możliwość zrobienia sobie kolorowych warkoczyków.
Przez cały czas można było skorzystać z kącika gastronomicznego, przy którym stała puszka. Zbierano do niej pieniądze na nowy stół do tenisa stołowego.

– Chciałbym podziękować wszystkim osobom, które tak ciężko pracowały, aby te zawody się odbyły. Miały one dzisiaj na sobie takie charakterystyczne koszulki z logo firmy ze Zdun, której również bardzo dziękuję. Chciałbym też skierować słowa wdzięczności w stronę licznie zgromadzonej publiczności, ale przede wszystkim do zawodników – za sportową walkę, za to, że znaleźliście w niedzielę czas. Szanowni państwo, dziękuję wszystkim za udział, gratuluję zwycięzcom – oznajmił burmistrz Tomasz Chudy.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu imprezy. Cieszy nas frekwencja i mamy nadzieję, że wszyscy, którzy na nią przybyli, miło spędzili czas. Gratulujemy wszystkim zawodnikom. W planach mamy organizację kolejnej edycji Pancom Cup w przyszłym roku. Do tego czasu będziemy pracować, aby udoskonalić to wydarzenie. Chcemy, żeby było jeszcze więcej atrakcji i pozytywnych emocji. Jednocześnie dziękuję bardzo wszystkim osobom zaangażowanym w pomoc przy realizacji wydarzenia – podsumował Przemysław Panek, właściciel firmy PANCOM.

(LENA)

YouTube

Archiwum
BGP
LAGUNA
VENUS PIZZERIA
COT
PROFAL
Eltom-bud
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
BETA
Zuziak
IMPULS ZDUNY
OLD-BRICK.PL
Oring
Zajączek
Linkiewicz
Jumbonet
Jarmużek
KLIMA-PARTNER