Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
PADEWSCY PRACA
PADEWSCY

Dziewczyny spisały się na medal(e)

2024-01-25
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Dziewczyny spisały się na...
Dziewczyny spisały się na medal(e)
SofraHous

Reprezentanci dwóch klubów z naszego powiatu startowali w II Pucharze Polski Dzieci i Młodzików w Karate WKF w Grodzisku Mazowieckim. Sześć razy na podium stawały dziewczęta z ASW Nippon Krotoszyn.

 

W zawodach rywalizowało ponad 600 zawodników i zawodniczek z 61 klubów z całego kraju. Dorobek ASW Nippon Krotoszyn to sześć medali, co dało temu klubowi siódme miejsce w klasyfikacji generalnej.

Wspaniale zaprezentowała się Alicja Kempa, która z Grodziska przywiozła dwa złote krążki. Przedstawicielka krotoszyńskiego klubu była najlepsza zarówno w kata dziewcząt U’8, jak i w kumite U’8 -24 kg. Złoto wywalczyła także Maria Krawiec w kumite U’12 -35 kg. Z kolei Agata Szczepaniak była druga w kata dziewcząt U’8 i trzecia w kumite U’8 +24 kg. Ponadto krotoszyński team w składzie: Barbara Orlicka, Monika Fajferek, Maria Krawiec zdobył brąz w kata drużynowym U’12. W kumite młodzików -40 kg piąte miejsce zajął Robert Król.

Po raz pierwszy w tym turnieju startowała ekipa UKS Ukemi Kobylin. Najwyżej uplasował się Iwo Szczepaniak, który był siódmy w kumite młodzików -55 kg.

(ANKA)

FOT. ASW Nippon Krotoszyn /  Ukemi Kobylin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

trzy × cztery =

YouTube

Archiwum
MAYOR INK
Jarmużek
Motosdodoła
BHP RABENDA
KOK
TK DACHY
IMPULS ZDUNY
MATYLA
Dietetyk Kaźmierczak
GÓRZNY GROUP
Agencja Reklamowa GL
BGP 2023
INNOWACYJNE FINANSE