2. /
  4. /
  5. Efektowe zwycięstwo Astry
AGRO INTEGRACJA

W 28. kolejce V ligi Astra Krotoszyn aż 5:1 pokonała Zawiszę Łęka Opatowska. Z kolei Biały Orzeł Koźmin Wlkp. uległ 0:1 Piastowi Czekanów.

Astra nie dała szans wiceliderowi V ligi. Pod koniec pierwszej połowy dwa razy do siatki trafił Adam Staszewski. W 53. minucie na 3:0 podwyższył Dariusz Reyer, a kilka minut później na listę strzelców wpisał się Otar Tedoradze. Po chwili Aleksander Muzyka dał gościom honorowe trafienie, uderzając skutecznie z rzutu karnego. Potem jeszcze raz bramkarza Zawiszy pokonał Adam Staszewski, ustalając wynik na 5:1.

W pojedynku Białego Orła z Piastem padł tylko jeden gol. W 57. minucie drogę do koźmińskiej bramki znalazł Patryk Pera, zapewniając ekipie z Czekanowa komplet punktów.