Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Eldorado najlepsze w mikołajkowym turnieju

2017-12-09
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Eldorado najlepsze w mikołajkowym...
Eldorado najlepsze w mikołajkowym turnieju
Najfinanse text

Pod koniec listopada w Koźminie Wlkp. odbył się VII Otwarty Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej. Triumfował Eldorado Team, który w finale pokonał 1:0 MTV Rozdrażew.

 

12 zespołów najpierw rywalizowało w grupach. Pierwszą grupę wygrał Eldorado Team (7 pkt.), wyprzedzając Pro-Met (6 pkt.), Kanonierów Jarocin (4 pkt.) i Don’t Cry (0 pkt.). W grupie B najlepsza była ekipa Szybkie Trampki (9 pkt.), a za nią uplasowali się Skrzydlaci Wielowieś (4 pkt.), Husaria (2 pkt.) i Złoczew (1 pkt.). W kolejnej grupie triumfowało MTV Rozdrażew (9 pkt.), a kolejne lokaty zajęli Octagon (6 pkt.), BNOT (3 pkt.) i EA Sports (0 pkt.).

W ćwierćfinałach Eldorado Team wygrał 1:0 z Kanonierami, MTV pokonało 3:0 Skrzydlatych, Octagon po rzutach karnych wyeliminował Pro-Met, a BNOT – również po karnych – odprawił Szybkie Trampki.

W półfinałach lepsze okazały się Eldorado Team (2:1 z BNOT) i MTV (3:1 z Octagonem). Trzecie miejsce zajął Octagon, po wygraniu 2:0 z BNOT. W finale jeden gol zdecydował o triumfie Eldorado Team.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Karol Łusiak (Eldorado), a za najlepszego bramkarza uznano Michała Troszczyńskiego (MTV).

(GRZELO)

FOT. GOS Koźmin Wlkp.

YouTube

Archiwum
BGP
OLD-BRICK.PL
BETA
LAGUNA
IMPULS ZDUNY
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
OFFICIUM
Oring
KLIMA-PARTNER
Jarmużek
PROFAL
VENUS PIZZERIA
Jumbonet
Zuziak
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
Eltom-bud