2. /
  4. /
  5. Emocje dopiero w końcówce
VISUS

W minioną środę w zaległym spotkaniu pierwszej kolejki ligi międzyokręgowej Biały Orzeł Koźmin Wlkp. przegrał na własnym boisku z SKP Słupca 1:2. Honorową bramkę dla miejscowych w doliczonym czasie gry zdobył Mikołaj Borowczyk.

Wszystkie gole padły dopiero w ostatnim kwadransie meczu. W 77. minucie na prowadzenie wyszli przyjezdni. W zamieszaniu podbramkowym najprzytomniej zachował się skrzydłowy SKP, Szymon Szczęsny, pakując futbolówkę do siatki. Orły w tym momencie przeszły na grę trójką obrońców, chcąc za wszelką cenę doprowadzić do remisu.

W 90. minucie Łukasz Pietrzak pozbawił gospodarzy złudzeń, wykorzystując sytuację sam na sam z Patrykiem Szulcem. Chwilę później honorowe trafienie dla Orłów zaliczył Mikołaj Borowczyk, który drugi raz zaprezentował się w drużynie seniorskiej.

Biały Orzeł Koźmin Wlkp. – SKP Słupca 1:2 (0:0)

BRAMKI: 0:1 – Szymon Szczęsny (77’), 0:2 – Łukasz Pietrzak (90’), 1:2 – Mikołaj Borowczyk (92’)

BIAŁY ORZEŁ: P. Szulc – Kaczmarek, Konopka, Maciejewski, Bierła – Lis, Kamiński, Błażejczak (80’ Ratajczyk), Wciórka (80’ Miedziński), A. Leoniak (60’ Wosiek) – M. Szulc (75’ Borowczyk)